Biorezonans İle Alkol Bırakma | Ağrı Giderme Bilgilendirme

Elektro Biorezonans İle Alkol Bırakma

Biorezonans ile alkol bırakma terapileri nasıl yapılır? Kaç seans gerekir?

Alkolü bırakmak için yapılan uygulamalarda kişinin sık içtiği alkol cinsi rezonans cihazının içine konulur ve frekans tespiti yapılır. Bağımlılık yapmış olan maddeden alınan elektromanyetik titreşimlerin vücuttan silinmesi ile kişinin fiziksel bağımlılığı ortadan kaldırılır.  Alkol bırakma terapilerinde 4 gün arayla yapılan 3 seans genellikle yeterli olmaktadır. Alkol bırakma terapilerinde etki ilk seansla birlikte başlamaktadır. Daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar verilir.

“Elektro Biorezonans) ile alkol bırakma terapileri kişinin sıkça kullandığı alkol çeşitleri üzerinden yapılır.”

Elektro Biorezonans ile alkol bırakma terapi sonrası…

Terapi sonrasında kişi alkol isteğinin azalmış olduğunu net olarak hisseder. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü almaya çalışırsa; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün anlamsızlaştığını fark edecektir. Buna rağmen terapinin başarısı kişideki bağımlılığın ne ölçüde olduğuna ve kişinin asıl olarak neye ihtiyacı olduğuna göre değişir.
Biorezonans ile alkol bıraktırma terapilerinin amacı; kişinin alkol ihtiyacını azaltmak ve alkolü bırakma sürecini zorlanmadan geçirebilmesini sağlamaktır. Alkol bıraktırma terapileri sonucu alkol alma isteğiniz azalır, alkol almadığınız için oluşan sıkıntılar daha az yaşanır veya hiç yaşanmaz. Alkolün kokusunu dahi duysanız  vücudunuz “sanki ilk defa karşılaşmış” gibi tepki verir.

Elektro Biorezonans ile alkol bırakma terapileri alkolü bırakma sürecinin zorlanmadan geçirilmesine yardımcı olur.

Alkol üzerinden yapılan seansların ardından artık vücudun alkol ile kurmuş olduğu ilişki değişir. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü bırakmayıp almaya devam ederse; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün eski tadını yitirdiğini ve anlamsızlaştığını fark eder. Yani bu terapiler kişinin alkol alımını azaltmak veya tamamen kurtulmak  için kullanılabilir ancak bu türden bir uygulamanın etkisinin devam edebilmesi için 3-6 ayda bir, üç seans tekrar gerekecektir.

”Çoğu kişi için 3 seans yeterli olurken bazı kişilerde daha fazla seans da önerilebilir.”

Alkol bırakma terapileri, bağımlılıklar için özelleştirilmiş rezonans cihazı yardımıyla yapılır. Kişi uygulama sırasında rahat bir koltukta oturuyor ve ellerinde cihazın elektrotlarını tutuyor haldedir. Ayaklar ise özel iletken plakalara basıyor durumdadır. Kişinin alnında ise bir başka elektrot sarılı durumdadır. Rezonans cihazı seansları 45 dakika sürer. Bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşanması ve hafif sersemlik hissedilmesi de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da örneğin araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Ama o akşam yatağınızı seveceğinize emin olabilirsiniz.

Alkol bırakma seansları 4 gün ara ile yapılır ve 3 seans ilk planda yeterlidir. Biorezonans terapileri vücutta detox başlattığı için terapiler sürecinde, özellikle çok fazla su içilmesi vücudun temizlenebilmesi açısından önemli. Biorezonans kolay alkol bırakma yöntemidir.  Alkolü bırakmak için daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar verilir. Gerek görülmesi durumunda 4’er seanslık kürler halinde ruhsal dengeleme amaçlı biorezonans terapileri uygulanabilir.

Biorezonans terapilerinin tümü detoks – temizlenme amaçlı yapılır. Bu nedenle seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamalıdır… Vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de özellikle çok su içmeniz ve vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecek tir. İşlem sonrası özellikle ilk 72 saat bol su (günlük içtiğiniz su miktarının üzerine fazladan 2 litre ve üzeri) içmeniz gerekiyor. İlk birkaç gün detoksa bağlı vücudunuzda hafif bir alkol kokusu ya da bazen hafif kabız olabilir veya hafif halsizlik yaşayabilirsiniz. Biorezonans kolay alkol bırakma yöntemidir.

 

Elektro Biorezonans İle Ağrı Giderme

Ağrı, bedenimizde bazı şeylerin yolunda gitmediğinin alarmıdır. Fizyolojik olarak ağrı reseptörleri uyarılır, spesifik ağrı lifleriyle beynimize iletilir ve beynimizde ağrı bölgesinde bilgi işlendikten sonra ağrıyı hissederiz. Aslında organizmayı korumak için ağrı çok önemlidir. Zarar verici hareketlerden, maddelerden kaçınmamızı sağlar.

Biorezonans cihazı dokunun ağrı için attığı çığlığı duymakta ve bloke edilmiş enerjiyi tekrar harekete geçirerek etki sağlamaktadır.

Biorezonans cihazı ile akut ve kronik ağrılar kısa sürede dindirilmektedir.

Biorezonans ile akut ve kronik ağrılar tedavi edilebilmektedir. Biorezonans ile akut ağrıların şiddeti azaltılabilir, kronik ağrılarda ise ağrıya neden olabilecek etkenler araştırılır, tespit ve tedavi edilir. Vücudda ağrıya neden olan blokajlar bulunup Biorezonans ile tedavi edilirken kişinin psikolojik durumuna uygun  tedavi protokolleri de kullanılmaktadır.  

Biorezonans, fibromiyaljide etkili bir terapi yöntemidir…

Fibromiyalji nedeni tespit edilemeyen, yaygın vücut ağrıları ile kendini gösteren, kaslarda, ensede, sırtta ,bel, kol, bacak ve kalça ekleminde belirgin ağrı ile seyreden bir hastalıktır. Sürekli halsizlik, yorgunluk, isteksizlik, mutsuzluk da bulgular arasındadır. Bu hastalarda uyku bozuklukları, vücutta ağrılı hassas noktalar, eklemlerde sabah sertliği, ellerde ve kollarda uyuşma, şişlik hissi gibi şikayetler vardır. Bağırsak çalışmasında düzensizlikler; kabızlık, gaz şişkinliğine de sık rastlanır. Sancılı ve düzensiz adet, tiroid hastalıkları, glikoz toleransı bozukluğu gibi hormonal bozukluklar da şikayetler arasındadır.

Fibrolmiyalji hastalarında yapılan kan ve görüntüleme tetkiklerinde ağrıyı açıklayacak patolojiye rastlanmaz. Bu nedenle çoğu hastanın bu bulguları psikolojik olarak algılanır ve bu yönde tedavi edilmeye çalışılır. Fibromiyaljinin biorezonans test ve tedavi sistematiği ile oldukça büyük bir oranda tedavi şansı vardır. Besin alerjilerinin tespit ve tedavisi, bağışıklık sistemini zorlayan, ağrıya sebep olabilecek patojenler, toksik maddeler; ağır metallerin vücuttan uzaklaştırılması, bağırsak florasının tedavi edilmesi ile kalıcı sonuçlar elde etmek mümkündür. Biorezonans ile kişinin hassas yapısına uygun terapiler uygulanır, Kişiye özel tedavi planlaması ile çok başarılı sonuçlar elde edilir.

 

*Bu Sayfa ( Biorezonans İle Alkol Bırakma & Ağrı Giderme ) Bilgilendirme Amaçlıdır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN