Biorezonans Bilgilendirme

Frekansı aynı olan iki maddenin birbirini seçmesi ve etkileşime geçmesine rezonans denir. Bu etkileşimin biyolojik sistemlerde gerçekleşmesine biorezonans denmektedir. Biorezonans tedavisi, maddenin çevresindeki elektromanyetik frekansın tedavi amacıyla kullanılması olarak tarif edilebilir.

Doğadaki her maddenin kendine özgü elektromanyetik frekansı olduğu gösterilmiştir. Vücudumuzda her hücre ve organın da kendine özgü bir frekansı vardır. Biorezonans cihazı ile tanı amaçlı bu frekansların sayısal ölçümü yapılarak hücre ve organlardaki enerji bozulmaları ve patolojik süreçler tespit edilebilir. Ayrıca organizmaya zarar veren alerjenler, ağır metal yükleri, çevresel toksinler ve elektromanyetik dalga maruziyeti tespit edilebilir. Vitamin, eser element, elektrolit ve aminoasit eksiklikleri bu testle tespit edilebilir. Gıda intoleransı belirlenebilir. Yine bağışıklık sisteminde bozukluğa yol açan bir patojen veya vitamin, mineral eksikliği belirlenebilir.

Vücudumuza giren patojen ve alerjenlerin yaydığı elektromanyetik frekanslar hücreler arası sağlıklı iletişimi bozarak hastalıklara neden olabilir. Biorezonans bu patojenlerin dokuya yaydığı frekansın vücuda verdiği zararın etkisizleştirmesi prensibine göre çalışır.

Biorezonans tedavisi, vücudun problemli bölgesinden elde edilen elektromanyetik bilginin filtrelenmesi, ayna görüntüsünün oluşturulması yani frekansın tersine çevrilmesi ve daha sonra bu değiştirilmiş frekansın vücuda verilmesidir.

Tedavi yaklaşık bir, bir buçuk saat sürer. Tedavide herhangi bir kimyasal ilaç ve madde kullanılmaz. Bu nedenle hiçbir yan etkisi yoktur. Hasta tedavi sırasında ağrı acı hissetmez. Tüm yaş gruplarına bu tedavi uygulanabilir.

Biorezonas tedavisi ağrı, alerji, kilo, bağımlılık tedavileri ve duygu durum bozuklukları başta olmak üzere birçok hastalıkta kullanılabilir. Ağrı tedavisinde ağrıyı oluşturan mekanizma ortadan kaldırılarak ya da ağrıya neden olan toksik maddeler vücuttan uzaklaştırılarak ağrı tedavisinde başarılı sonuçlar alınabilir.

Alerji tedavisinde, alerjiye neden olan maddenin frekansı silinerek bağışıklık sisteminin bu alerjene karşı reaksiyon oluşturması önlenir. Bu şekilde alerjik hastalıklarda başarıyla kullanılabilir.

Bağımlılığa neden olan sigara gibi toksik maddelerin frekansı nötralize edilerek bağışıklık sistemindeki bağımlılık yapan bilgi silinir. Kişinin bağışıklık sisteminin tekrar maddeyi tanıması engellenir.

Ayrıca renk tedavileri ile vücuttaki sağlıklı frekans bilgileri artırılabilir. Bach çiçekleri gibi homeopatik frekanslar verilerek kişinin duygu durumunda düzelme sağlanabilir.

Biorezonans İle Hangi Hastalıklar Tedavi Edilebilir?

Biorezonans metodunun 400’ü aşkın hastalığın tedavisine fayda sağlayabildiği biliniyor.

.Sigara tedavisi 

.Kanser tedavisi

.Vitamin eksikliği tedavisi

Biorezonans Fiyatlandırması Nedir?

Tedavi planı kişiye özgü olarak belirlenir. Seansların süresi, sıklığı ve uygulanacak program, tamamen kişiye özgü olarak planlanır. Dolayısıyla tedavi süresi de buna göre değişkenlik göstermektedir.

 

*Bu Sayfa ( Biorezonans Bilgilendirme) Bilgilendirme Amaçlıdır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN