İnsan Kaynakları

Dr. Tuba Kavala Muayenehanesi ve iş ortağı olduğumuz Antalya Özel Medlife Polikliniği ve Marmaris Medlife Clinic‘leri iş dünyasındaki gelişmelere ve bünyesindeki büyümeye paralel olarak kadrosunu güçlendirmekte, işletmelerinde ki dinamizmi sürekli canlı tutmaktadır.

İnsana duyduğu inançla yoluna devam eden işletmelerimiz zaman zaman yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmakta veya görev değişikliklerinde açık pozisyonlar oluşmaktadır.Takım arkadaşlarını seçerken ilk olarak insan kaynakları veritabanında bulunan adayları değerlendirmektedir. Diğer bir durumda ise iş ilanları yayınlanarak yapılan başvurular üzerinden görüşmeler yapılmaktadır. İşe alımlar iş başvuru formunun incelenerek yeterli görülen adayların mülakata tabi tutulması sonucu gerçekleşir. Görüşme sonucu uygun bulunan adaylara görev teklif edilir.

İşletmelerimizin herhangi birine yaptığınız iş başvurusu insan Kaynakları Departmanı tarafından gizlilik prensiplerine uygun olarak 1 yıl süreyle saklanır. İlgili şirket yöneticileri dışında hiç kimseyle başvurunuz paylaşılmaz. info@medlifeclinicmarmaris.com email adresine CV’nizi gönderebilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN