Boyun Bölgesi Lazer Epilasyon

Genel olarak kadın lazer epilasyon uygulamaları, istenmeyen tüy problemini kalıcı ve etkili sonuçlar ile ortadan kaldırdığı için erkeklerin de ilgisini çekmektedir. Kıl ve istenmeyen tüyleri klasik yöntemlere kıyasla oldukça konforlu ve hızlı bir şekilde sonlandıran lazer epilasyon uygulamasının Boyun Lazer Epilasyon bölgesi en fazla erkekler tarafından tercih edildiğini ve boyun bölgesindeki estetik olmayan tüylenme sorunun çözümlendiğini söyleyebiliriz.

Saçın ve sakal uzantısı olan boyun bölgesindeki rahatsız edici kılların tıraş öncesi ve tıraş sonrasında yol açtığı dağınık görünüm, batık ve tahriş gibi problemleri de önleyen boyun bölgesi lazer epilasyon, bölgedeki kıl problemini ortadan kaldırırken beraberinde getirdiği batık, tahriş ve estetik olmayan görünümün de çözümlenmesini sağlamaktadır.

Erkeklerde Boyun Bölgesi Lazer Epilasyon

Boyun lazer epilasyonu erkekler tarafından en çok tercih edilen lazer epilasyon uygulamasıdır. Sakalın uzantısı olan boyun bölgesindeki kıllar görüntü açısından rahatsızlık verir. Boyun bölgesine lazer epilasyon sadece estetik kaygılarla yapılmaz. Örneğin erkekler tıraş oldukları zaman yanlış yapılan tıraşlar sonucunda boyun bölgesindeki kıllarda ters yönlü bir uzama oluşabilir ve bu da kıl batması ya da farklı cilt rahatsızlıklarına yol açabilir.

Bu gibi sorunların yaşandığı durumlarda boyun lazer epilasyon ideal bir yöntemdir. Lazer epilasyondan hem boyun bölgesindeki kıllardan kalıcı olarak kurtulmak hem de oluşan kıl batmalarını giderilmesinde için boyun lazer epilasyon uygulamasından yararlanılabilir.

Boyun Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Boyun bölgesi lazer epilasyonu ortlama 8-10 seans sürer. Kıl yapısına bağlı olarak bazen ek 1-2 seans daha gerekebilir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN