Göbek Bölgesi Lazer Epilasyon

Kadınların ve erkeklerin en çok rahatsız olduğu göbek bölgesindeki kıllar, estetik görünümü bozan ve en çok rahatsız eden tüylenme sorunudur. Hassas cilt yapısına sahip olan bu bölgedeki tüylerin acılı ve zahmetli epilasyon uygulamaları olan ağda, jilet, epilatör, tüy dökücü kimyasalları ve cımbız gibi yöntemler ile alınmaya çalışılması acı, ağı ve morarma şikayetlerine yol açabilmektedir.

Genellikle ince yapılı ve açık renkli olan bu tüyleri doğru cihaz ve doğru dalga boyu ile etkin bir şekilde tahrip eden bu tedavi sonrasında pürüzsüz bir cilt yüzeyi ortaya çıkmaktadır.

Yalnızca kıl köklerini tahrip ederek cilt ve cilt altı dokularına ya da organlara herhangi bir zarar oluşturmadan göbek kıllarından ve tüylerinden kurtulmaya yardımcı olan göbek bölgesi lazer epilasyon tedavisi öncesinde cilt tipine ve kıl karakterine uygun lazer epilasyon cihazının seçilmesi gerekir.

Kıl rengi, kıl yoğunluğu, kıl kalınlığı ve cilt rengi gibi faktörler lazer epilasyon seans sayısında rol oynarlar. Göbek çevresinde lazer ortalama 8-10 seans önerilir. Kıl yapısına bağlı olarak bazen ek 1-2 seans daha gerekebilir. Kadınların yanı sıra erkekler de son yıllarda yoğun olarak lazer epilasyondan yararlanmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN