Dudak Üstü Lazer Epilasyon

Dudak üstü tüyleri kadınların hem estetik hem de hijyenik görünümlerini etkileyen bir durumdur. Bu nedenle her kadın düzenli aralıklar ile bu bölgedeki tüylerini ip, ağda ya da cımbız gibi klasik tüy alma yöntemleri ile almaktadır. Ancak yanlış yöntemlerin kullanılması, hormon seviyesinin artması, gebelik ve ilaç kullanımı gibi durumlarda dudak üstü tüylerinde kalınlaşma, sertleşme ve tetiklenme oluşmaktadır.

Tekli ya da çoklu hallerde gülme çizgilerinin yanında daha yoğun olacak şekilde kendini gösteren dudak üstü tüyleri ve kıllarında en etkili, kalıcı ve güvenli yöntem Dudak Üstü Lazer Epilasyon tedavisidir. En çok tercih edilen lazer epilasyon bölgesi olan dudak üstü tüyleri lazer epilasyon ile tüy alma yöntemleri ile uğraşmadan kalıcı ve yüz güldürücü sonuçlar alınabilmektedir.

Dudak üstü için önerilen lazer epilasyon seans sayısı ortalama 10-12 seanstır. Ancak lazer epilasyon seans sayısını kişinin kıl rengi, kıl yoğunluğu ve cilt rengi gibi faktörlerin etkilediğini unutmamak gerekir. Bu nedenle bazen ek seanslar gerekebilir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN