Yılın En Romantik Gününe Hediyenizi, Kombininizi ve Randevunuzu Hazırladınız. Peki ya Cildiniz?

Sevgililer Günü’nde kusursuz görünmenin sırrı parlak ve sağlıklı bir ciltten geçiyor. İlk önce cilt bakımınızın temelini oluşturmak için bir uzmana gözükmeniz, cildinizde oluşan alerjik reaksiyonları ve yanlış tedaviler sonucu istenmeyen sonuçları önleyecektir.

Hydrafacial medikal cilt bakımı uygulaması İle 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de kendinizi ekstra sevgi ve özenle şımartmanın zamanı geldi. Bu özel günde cildinizin ışıl ışıl olsun…

Peki Hydrafacial Cilt Bakımı Aşamaları Nelerdir?

Cilt bakımı uygulaması ortalama 45 dakika sürmektedir. Ciltteki siyah nokta ve yağ bezeleri yoğun ise işlem süresi 60 dakikayı bulabilmektedir. Uygulamadan önce cilt tipine uygun kremler ve solüsyonlar kullanabilmek için kapsamlı bir cilt analizi yapılır. Cilt yağdan, kirden ve makyaj artıklarından temizlenerek bitkisel peeling için sağlıklı bir yüzey oluşturulur. Ozonlu medikal ürünlerle hafif bir soyma işlemi ile cilt ölü hücrelerden arındırılır. Buhar terapi ile cildin gözeneklerinin açılması ve cildin yumuşaması sağlanır. Siyah nokta ve yağ butonları ciltten vakumlama ile uzaklaştırıldıktan sonra cilde yüksek frekans verilerek derin dezenfeksiyon sağlanır. Böylece cildin kan dolaşımı hızlanır, ciltte yenilenme ve gözeneklerde sıkılaşma sağlanır. İşlem cilt tipine uygun olarak seçilen besleyici maske + led maske uygulaması ile devam eder. Maske ciltte 10-15 dakika bekletilir ve temizlenir. Yoğun vitamin içerikli ozonlu serum, ozonlu nemlendirici ve ozonlu güneş koruyucu krem uygulanarak cilt bakımı işlemi sonlandırılır.

”Küçük Dokunuşlarla Keyifli Sonuçlar ” almak için sizi Marmaris Medlife Clinic’e her zaman bekleriz.